PŘEDMĚTY V NAŠEM FANSHOPU

V případě zájmu kontaktujte pana Jiřího Lejska

na telefonním čísle 607 241 281.

70. LET KLUBU

TJ TATRAN BÍLÝ KOSTEL NAD NISOU

V sobotu 18.6.2016 naše TJ Tatran Bílý Kostel nad Nisou uspořádala oslavy k 70-ti let od založení naší TJ. Od rána již vše probíhalo naplno díky bohatému doprovodnému programu pro děti a turnaji našich talentů - mladších a starších přípravek za účasti klubů Slovan Hrádek, Sokol Rádlo, Rynoltice a domácí Tatran. Turnaj byl ukončen vyhlášením a předáním diplomu a poháru. Po turnaji přípravek přišla na řadu naše "stará garnitura" - turnaj starých gard za účasti Bílého Kostela, Hrádku nad Nisou a Machnína. Turnaj ovládli "dorostenci" z Machnína, kteří předváděli nejlepší fotbal a zaslouženě turnaj vyhrály.

V 16.00 h byl výkop hlavního taháku dne a to zápas A mužstva Bílého Kostela se "SIGI" team, ve kterém se představili bývalí prvoligoví fotbalisté, ať mladšího věku, tak i postarší pánové - Horst Siegl, Ladislav Maier, Josef Obajdin, Míra Holeňák, Honza Nezmar, Ivan Hašek, Ladislav Vízek, Ruda Otepka a další zvučná jména českého fotbalu. Na SIGI teamu byla vidět obrovská zkušenost a  výborná kopací technika, naše "áčko" ale v ničem nezaostávalo, i když nakonec jsme podlehli 7:4.

Po zápase byla možnost focení a pokecu s bývalými ligisti,kteří do jednoho byli velice vstřícní a podělili se s námi o jejich zážitky z fotbalové kariéry.

Dále následovalo vyhlášení vítěze turnaje starých gard.V čase do uvedení první kapely nám po celu dobu hrál DJ spolu s moderátorem,dále pak byli na podiu pozvání a oceněni současní a bývalí trenéři a funkcionáři bílokosteleckého fotbalu.

Po tomto ocenění začali burácet repráky naplno díky kapelám Přešlapy a Boney M Revival.

Celá akce byla zakončena fantastickým ohňostrojem, který trval cca 8 minut.

Po celý den byl pro děti připraven dětský koutek a další zajímavé atrakce.Samozřejmě nechybělo výborné občerstvení a hektolitry piva o které se postarala Dana Jandová a MC Kapr(Jan Ulč)

Malou kaňkou byla hodinová průtrž mračen,která nám podmáčela hřiště,ale zase to byla pro nás výhoda na SIGI team.

Z reakcí lidí,kterých přišlo přes 400 , po skončení celodenní slávy bylo poznat, že všichni byli spokojeni a náramně si to užili.

Veliké poděkování patří naši sponzorů a partnerům, kteří se na této akci podíleli : Admal - Jan Adámek, KM Prona, Dřevověci - Martin Kořínek, Swiss Life select ČR, obec Bílý Kostel nad Nisou, Magna, Tart, PJART, KSM, LD Dinex, Auto Koutek, Gregor Lauber-Petr Fedák, Eurogreen,Eurovia, Václav Pícha, Jiří Třešňák, Ladislav Vejvoda v neposlední řadě České freestylové fotbalové asociaci a České asociaci fotbalových  hráčů. Dále bych poděkoval Pavlu Jakubcovi a všem zúčastněným za velmi rozmanité a zábavné moderování celého dne.

VÝSLEDEK ANKETY - PERMANENTNÍ VSTUPENKA JARO 2015

Během zimní přestávky proběhla anketa, kde jste mohli vyjádřit případný zájem o vydání permanentní vstupenky na fotbalová utkání. Děkujeme všem za účast v anketě. Na základě rozhodnutí VV nebude na jarní část soutěže permanentní vstupenka vydávána.

VÝSLEDEK ANKETY O UMÍSTĚNÍ A TÝMU PO PODZIMNÍ ČÁSTI SOUTĚŽE 2014

VÝSLEDEK ANKETY

VYBERTE NÁPIS NA ŠTÍT KABIN A LOGO

- V anketě o nápis na štít kabin jenoznačně zvítězil návrh, celkem získal 41 hlasů.

- V anketě o výslednou podobu loga jenoznačně zvítězil návrh č.5, který získal celkem získal 42 hlasů.

VÝSLEDEK ANKETY PODZIM 2013

Na otázku: "Jaké umístění předpokládáte u Tatranu A po podzimní části soutěže ?", odpovědělo celkem 73 účastníků ankety. Správně odhadlo parádní umístění v historicky první účasti v soutěži Krajské B třídy celkem 25 účastníků.

Mužem Gambrinus jara v soutěži Kopeme za fotbal se stal Jan Ďuriš

Mužem G jara je Jan Ďuriš

Stoper fotbalového Tatranu Bílý Kostel Jan Ďuriš je mužem Gambrinus jara v soutěži Kopeme za fotbal.

Rodák z „Bíláku" zažil dobrou partu a kvalitní fotbal s dorostem Kostela před lety v I. A třídě. „Hraju v Kostele od 7 let a kromě roku vojny ve VTJ jsem stále věrný klubu. Náš úspěch se odvíjel od hry celého týmu a hlavně brankáře Petra Ulricha. Také musím poděkovat trenéru Romanu Janáčkovi za vše, co pro nás udělal. Teď přijde na jeho jeho místo bratr Libor," dodal.

Fotogalerie: KOPEME ZA FOTBAL 2013

Slavnostní otevření hřiště 16.6.2012 se Slovanem Liberec

Stará garda Tatran vs Amfora 28.9.2012

Děkujeme a těšíme se na další společné sportovní zážitky.

(fotogalerie, klikněte na obrázek)

Fans...

FANS

POKUD MÁTE NĚJAKÝ PŘÍSPĚVEK, FOTKY, NEBO INFORMACE ZA FANOUŠKY TATRANU, ZAŠLETE POŽADAVEK NA E-MAIL : J.HYSKA@SEZNAM.CZ , RÁD VŠE NA TUTO STRÁNKU UMÍSTÍM.